Oferta pracy

Stażysta w Dziale Planowania Produkcji

LOGSTOR INTERNATIONAL Sp. z o.o.

  • Handlowa 1, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Handlowa 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zleceń produkcyjnych dla zakładów produkcyjnych w Polsce i w Danii na podstawie zapotrzebowania w systemie SAP,

  • Tworzenie i modyfikacja planów produkcji oraz nadzór nad ich terminowym wykonaniem,

  • Współpraca z działem zakupów w celu zapewnienia dostępności surowców,

  • Współpraca z działem produkcji i planowania w celu zapewnienia optymalnego sposobu wykonania,

  • Kontrola kosztów wytworzenia wyrobów specjalnych,

  • Transferowanie wyrobów między lokalizacjami w koncernie,

  • Zapewnienie dostępności produktów zgodnie z terminami wymaganymi przez klientów,

  • Zapewnienie właściwej struktury zapasów magazynowych zapewniających terminową realizację zleceń.

Nasze wymagania

  • Student lub absolwent, preferowany kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub Logistyka,

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania logicznych wniosków,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Elastyczność i chęć zdobywania nowej wiedzy,

  • Pozytywne nastawienie oraz motywacja do pracy,

  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • Ubezpieczenie medyczne oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Pracę w zgranym zespole wśród ludzi ceniących profesjonalizm oraz zaangażowanie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Nie jesteś pewien, czy ta praca jest dla Ciebie? Zadzwoń i porozmawiajmy!

LOGSTOR International Sp. z o.o., będąca częścią grupy KINGSPAN, to wiodący na świecie producent systemów rur preizolowanych. Od opracowania ponad 50 lat temu pionierskich rozwiązań w dziedzinie ogrzewania zdalaczynnego, które zrewolucjonizowały sektor energetyczny, firma wciąż wyznacza nowe standardy na rynku. Nasza produkcja poparta jest niezrównanym doświadczeniem w branży, wspartym ciągłymi innowacjami w zakresie najnowszych technologii.

W Polsce nasza produkcja odbywa się w czterech fabrykach, gdzie nasz zespół liczy ponad 600 osób.

Weź udział w naszej rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!

www.logstor.pl

Przewiń do profilu firmy