Oferta pracy

Stażysta w dziale prawnym

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹO firmie

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

ul. J

Łódź

poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • wsparcie pracy działu prawnego w codziennych obowiązkach;
  • przygotowywanie projektów pism: umów, porozumień, uchwał;
  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych.

WYMAGANIA:

  • absolwent/student (min III roku) prawa lub administracji;
  • dyspozycyjność 20 godzin tygodniowo w godz.7-15
  • wiedza ogólna prawa;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość narzędzi Google, przygotowywanie prezentacji;
  • otwartość na naukę, systematyczność;
  • nie wymagamy doświadczenia, lecz chęci do nauki

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na pół etatu w stabilnej międzynarodowej firmie - praca głównie w trybie zdalnym
  • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne