Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale Product Marketing Management

Hager Polo sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Hager Polo sp. z o.o.

Fabryczna 10

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja produktowych baz danych
  • analiza jakości baz danych
  • tworzenie raportów
  • kontakt z Product Managerami w Polsce i w Hager Group
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • zapraszamy studentów kierunków elektrycznych
  • sumienność, dokładność, dobra komunikatywność
  • znajomość branży elektotechnicznej lub pokrewnej
  • język angielski (min B1)
  • MS Office (Excel)
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych

To oferujemy

  • płatny staż 2 razy w tygodniu po 8h (po 2 m-cach 3 dni w tygodniu z możliwością przejścia na cały etat)
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • staż min. 6 m-cy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Tam gdzie zobaczysz Grupę Hager, tam zobaczysz również energię. Jako niezależny i rodzinny biznes, jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług i rozwiązań w zakresie instalacji elektrycznych. Nasze usługi i rozwiązania w zakresie od dystrybucji energii, kanałów prowadzenia przewodów oraz technik bezpieczeństwa po zarządzanie inteligentnym budynkiem są dostępne na całym świecie. W 129 krajach konsumenci darzą zaufaniem nasze rozwiązania i usługi związane z instalacjami elektrycznymi w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. Są one opracowywane, tworzone i sprzedawane przez 11,650 pracowników w 28 krajach – a w przyszłości może przez Ciebie. Użyj swojej energii w inteligentny sposób. Dołącz teraz do Grupy Hager!

Stażysta w Dziale Product Marketing Management, Fabryczna 10, Tychy