Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Produkcji- Lean Management

S.C. Johnson Polska

  • Kasprzaka 6A, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Kasprzaka 6A

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Analiza strat organizacji w oparciu o LEAN management,

  • Wdrażanie narzędzi LEAN manufacturing basic (Visual Management, 5S, Proces Mapping, Problem Solving, DMS, KAIZEN),

  • Uczestnictwo w warsztatach optymalizacyjnych KAIZEN,

  • Koordynowanie projektów usprawniających w oparciu o LEAN manufacturing (PDCA),

  • Szukanie rozwiązań oraz usprawnień w obszarze produkcyjnym,

  • Udział i koordynawanie projektu dot. linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Studenci lub tegoroczni absolwenci studiów o kierunku technicznym.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. poziom B2).

  • Dobra znajomość Excela.

  • Samodzielność w działaniu z dużą inicjatywą i rozwiązywania problemów.

  • Chęć uczenia się i zdobywania informacji.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • „Can do attitute”.

To oferujemy

  • 6-miesięczny płatny staż.

  • Umowa o pracę na okres trwania stażu.

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Opieka medyczna.

  • Program wsparcia pracownika EAP.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Podczas naszego stażu będziesz mieć możliwość zdobycia doświadczenia

w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Pomożemy zdobyć Ci niezbędną wiedzę na początku Twojej kariery.

Będziesz pracować z różnymi zespołami w fabryce co pozwoli poznać tajniki naszej organizacji.

Oferujemy kulturę pracy opartej na współpracy oraz szereg szkoleń. To wyjątkowa szansa na pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze!

Nie wahaj się, aplikuj!

SC Johnson (SCJ) jest jednym z wiodących na świecie producentów marek dla gospodarstw domowych. Działamy w ponad 70 krajach i sprzedajemy niemalże w każdym kraju na świecie. Co nas wyróżnia to fakt, iż jesteśmy globalną firmą rodzinną od 6 pokoleń. Jesteśmy by tworzyć z Wami gospodarstwa domowe od ponad wieku, a nasze produkty takie jak: Glade, Mr Muscle, Pronto, OFF czy Raid można znaleźć w domach na całym świecie.

Jako S.C. Johnson Polska Sp. z o.o. jesteśmy dynamicznie rozwijającą się fabryką zlokalizowaną w Gorzowie Wlkp. (woj. lubuskie).

Przewiń do profilu firmy