Oferta pracy

Stażysta w Dziale Produkcji (staż płatny)

Pasta Food Company Sp. z o.o.

  • Północna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Północna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zbierał szczegółowe informacje o wykonywanych czynnościach bezpośrednio od naszych pracowników na linii produkcyjnej

  • Będziesz je spisywał i wykonywał dokumentację fotograficzną

  • Wykorzystując zebrane dane będziesz tworzył instrukcje opisujące krok po kroku wykonywane na danym stanowisku czynności

  • Będziesz konsultował spisane instrukcje z działami BHP, Jakości, Utrzymania Ruchu

Nasze wymagania

  • Osób dyspozycyjnych przynajmniej 3 dni w tygodniu, przez okres min. 6 miesięcy

  • Osób lubiących pracę z pakietem MS Office

  • Osób łatwo nawiązujących kontakty międzyludzkie

  • Osób dociekliwych i dokładnych

To oferujemy

  • Staż płatny

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • Możliwość poznania „od podszewki” procesu produkcyjnego chłodzonej lasagne

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia; informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Znajdujemy się przy ul. Północnej 12. Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 13, 12, 18.

Pasta Food Company Sp. z o.o., międzynarodowa spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lazanii, w związku z rozwojem firmy, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko: Stażysta w dziale produkcji

Przewiń do profilu firmy