Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w dziale R&D – Laboratory Technician

Radiometer Solutions Sp. z o.o.

  • Stargard

    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie R&D przy wykonywaniu testów badawczych i weryfikacyjnych (testy elektroniczne).

  • Wsparcie R&D przy rozwoju metod pomiarowych, MSA (ocenie systemów pomiarowych), walidacji metod testowych oraz walidacji sprzętów laboratoryjnych.

  • Wsparcie kierownika R&D oraz zespołu we współpracy z zespołami międzyfunkcyjnymi (w Polsce i Danii)

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

  • Przeprowadzanie procesu zakupowego dla sprzętów pomiarowych.

  • Zapewnianie statusu kalibracji, utrzymywaniem/ konserwacją sprzętów pomiarowych.

  • Pomoc w administrowaniu dokumentacją, przygotowywaniu prezentacji, przygotowywaniu do warsztatów oraz wydarzeń usprawniających - Kaizen.

  • Obróbka statystyczna wyników testów (doświadczenie w podstawowej statystycznej analizie danych będzie atutem).

  • Inne prace w ramach procesu utrzymania produktów Radiometer.

Nasze wymagania

  • Lubisz pracę zespołową i wyzwania w realizacji zadań projektowych na czas.

  • Jesteś dobrze zorganizowana/y i z chęcią angażujesz się w powierzane Ci zadania, a dodatkowo jesteś dyspozycyjna/y minimum 3 dni w tygodniu.

  • Chcesz poszerzyć swoje doświadczenie laboratoryjne w szczególności w laboratoriach z zakresu testów elektronicznych i/ lub testów mechanicznych.

  • Posiadasz umiejętność zarządzania sobą w czasie w celu realizacji różnych zadań jednocześnie.

  • Posiadasz umiejętność uczenia się specyficznych praktyk oraz szczegółów technicznych i masz zdolność zastosowania tej wiedzy w rozwiązywaniu problemów.

  • Narzędzia pakietu MS Office nie są Ci obce.

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym i chciałabyś/chciałbyś rozwinąć umiejętności językowe w oparciu o powierzone zadania i współpracę z kolegami i koleżankami z zagranicy.

  • Posiadasz status studenta lub właśnie ukończyłeś/ukończyłaś studia: elektronika, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji w przemyśle, materiałoznawstwo lub pokrewne do wymienionych.

  • Chcesz dołączyć do globalnej firmy z branży medycznej i dzięki wykonywanej pracy pomagać podejmować decyzje diagnostyczne ratujące życie.

To oferujemy

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, dzięki możliwości podglądania pracy w dziale Badań i Rozwoju „od kuchni”.

  • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inicjatywy.

  • Poznanie specyfiki pracy w mocno uregulowanej branży medycznej.

  • Zdobycie wiedzy materiałowej i produktowej.

  • Możliwość praktycznego wykorzystywania wiedzy zdobytej podczas studiów.

  • Przestrzeń do używania języka angielskiego w formalnych i mniej formalnych okolicznościach.

  • Elastyczny czas odbywania stażu z możliwością pracy zdalnej.

  • Przepyszną kawę w niezwykłym zespole R&D, a wszystko to w ramach płatnego stażu w Radiometer.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

In our line of work, life isn’t a given - it’s the ultimate goal. When life takes an unexpected turn, our technology and solutions enable caregivers to make informed diagnostic decisions to improve patient care. This is our shared purpose at Radiometer and what unites all +4000 of us - no matter our roles or where in the world we’re located. Creating impactful innovations like ours, doesn’t happen overnight - it requires uncompromising persistency, passion, and a desire to make a difference. Here, you can learn, grow, and chart an uncommonly diverse career.

Radiometer is proud to work alongside a community of six fellow Diagnostics Companies at Danaher. Together, we’re working at the pace of change to improve patient lives with diagnostic tools that address the world’s biggest health challenges.

Przewiń do profilu firmy