Oferta pracy

Stażysta w dziale Robotic Process Automation

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Adama Opla 1, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta

Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Adama Opla 1

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i poznanie specyfiki pracy działu

  • Wsparcie we wdrożeniach automatyzacji procesów biznesowych

  • Wsparcie przy przygotowywaniu i modyfikowaniu aplikacji na platformie SharePoint

  • Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Student(-ka) ostatniego roku studiów I/II stopnia lub absolwent(-ka) do 6 miesięcy po obronie

  • Preferowane kierunki studiów: Informatyka lub pokrewne

  • Znajomość Java Script, VBA, Excel, SharePoint

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Dostępność minimum 30 godz. tygodniowo

To oferujemy

  • 6 miesięczny płatny staż (od lutego do lipca 2021) z możliwością przedłużenia

  • Umowę cywilno-prawną

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy, możliwość zwolnień na zajęcia na studiach

  • Pakiet szkoleń

  • Możliwość pracy w nowoczesnej firmie kreującej trendy na rynku motoryzacyjnym

  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • pakiet szkoleń

  • udział w ciekawych projektach

  • przyjazne środowisko pracy

  • możliwość pisania pracy dyplomowej w oparciu o dane firmy

Opel / Vauxhall Global Business Services z siedzibą w Gliwicach, będący częścią czwartego co do wielkości koncernu motoryzacyjnego na świecie - Stellantis N.V. - to jednostka, centralizująca procesy finansowo-księgowe, takie jak General Ledger, Fixed Assets, Treasury Operations, Finance System i Business Support. Świadczymy wysokiej jakości usługi finansowe dla fabryk i obszarów administracyjnych grupy we wszystkich krajach europejskich.

Stellantis N.V. („Stellantis”) to międzynarodowy koncern motoryzacyjny, który powstał w wyniku połączenia Peugeot S.A. („Groupe PSA”) i Fiat Chrysler Automobiles N.V. („FCA”).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy