Ta oferta pracy jest nieaktualna od 570 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale rozliczeń międzyoperatorskich

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LoVo S.A. to lider branży telekomunikacyjnej i produkcji oprogramowania, realizujący projekty o zasięgu globalnym. Specjalizuje się w świadczeniu hurtowych usług telefonicznych i dostępu do Internetu, dedykowanych dla Operatorów telekomunikacyjnych oraz Klientów biznesowych. W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • analiza danych, przygotowywanie raportów,
    • przygotowywanie raportów międzyoperatorskich,
    • analiza wymagań projektowych w obszarze billingu,
    • nadzór nad realizacją zmian w systemie billingowym w obszarze procesu billingowego.

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie (matematyczne mile widziane),
    • doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz innych narzędzi w zakresie analizy danych,
    • znajomość baz danych (PostgreSQL, MySQL),
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym, preferowane w billingu lub rozliczeniach,
    • biegła znajomość języka angielskiego,
    • gotowość do wielozadaniowej pracy,
    • inicjatywa i pomysłowość,
    • kreatywność i  wysoka kultura osobista,
    • dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej w dziale zajmującym się billingiem lub rozliczeniami międzyoperatorskimi.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV prosimy o podanie swoich oczekiwań finansowych.