Prosimy o umieszczenie w cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Delphi Powertrain Systems Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę”.
Delphi Technologies – Błonie

Stażysta w Dziale Rozwoju Procesu

Delphi Technologies – BłonieO firmie

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemu operacyjnego linii

  • Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji seryjnej

  • Planowanie i udoskonalaniu wydajności linii i maszyn

  • Prowadzeniu dokumentacji procesu

  • Doskonalenie produkcji w aspektach ergonomicznych i Lean Manufacturing

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji

  • Komunikacja z centrami technicznymi w Polsce, Luksemburgu, Meksyku oraz w Chinach.

  • Przygotowanie do audytów

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem kierunku technicznego

  • Jesteś dostępny min. 4 dni w tygodniu

  • Chcesz rozpocząć pracę i zdobyć doświadczenie zawodowe

  • Porozumiewasz się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Dobrze radzisz sobie z rozwiązywaniem problemów

  • Swobodnie poruszasz się w Excelu

  • Dobrze czujesz się w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Płatny staż w przyjaznym, międzynarodowym środowisku

  • Bezpłatny dojazd w Warszawy (odjazd z Ronda Daszyńskiego)

  • Szeroki rozwój umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość poznania przebiegu produkcji seryjnej i innowacyjnych procesów technologicznych

  • Możliwość poznania metod rozwiązywania problemów

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego teamu

  • Codzienne szlifowanie języka angielskiego w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturze Delphi po zakończeniu stażu