Logo Pracuj.pl

Stażysta w dziale Service Desk

Also Polska Sp. z o.o.O firmie

Also Polska Sp. z o.o.

Daniszewska 14

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nauczysz się wsparcia technicznego i rozwiązywania problemów pracowników we wszystkich naszych biurach (również zdalnie)
  • Poznasz procedury przygotowania sprzętu dla nowych pracowników
  • Dowiesz się jak przygotować wytyczne i instrukcje dla użytkowników
  • Instalacja, konfiguracja i konserwacja sprzętu, po pracy u nas będzie dla Ciebie „ łatwizną”.

Nasze wymagania

  • Będziesz dostępny przez co najmniej 36 godzin/tydzień
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat użytkowania i konserwacji sprzętu biurowego
  • Dobrze znasz pakiet biurowy Microsoft
  • Znasz j. angielski co najmniej na poziomie średniozaawansowanym (B1)
  • Jesteś dobrym graczem zespołowym
  • Nie boisz się w pracy ubrudzić oraz pracy fizycznej

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zlecenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emmen/Szwajcaria) łączy klientów i dostawców z branży ICT. Grupa oferuje rozwiązania ponad 550 renomowanych dostawców sprzętu, oprogramowania i usług informatycznych dla ponad 100 000 klientów, którzy mogą korzystać z szerokiego spektrum zindywidualizowanych usług logistycznych, finansowych, usług IT oraz tradycyjnych usług dystrybucyjnych. ALSO udostępnia wszystkie usługi w jednym miejscu – począwszy od tworzenia złożonych środowisk IT, poprzez dostarczanie i utrzymanie sprzętu i oprogramowania, aż po zwroty, regenerację i remarketing sprzętu IT. ALSO posiada swoje przedstawicielstwa w 24 krajach Europy i generuje łączną sprzedaż netto w wysokości około 10,7 mld euro, zatrudniając około 4 000 pracowników w 2019 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://also.com

Stażysta w dziale Service Desk, Daniszewska 14, Białołęka, Warszawa