Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Spedycji Międzynarodowej

DLS-TRANS LTD SP. Z O.O.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie zleceń transportowych

  • wprowadzanie dokumentów do programu

  • przygotowanie zestawień i raportów

  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie, mile widziani studenci na kierunku: transport, logistyka, ekonomia

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu dobrym mile widziana

  • zaangażowanie w powierzone zadania, chęci rozwoju, reszty Cię nauczymy

To oferujemy

  • płatny staż lub umowa o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze TSL

  • merytoryczne wsparcie przełożonego

  • przyjazną atmosferę w pracy i pyszną kawę

Firma spedycyjno – transportowa o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 30-letnim stażem.

Przewiń do profilu firmy