Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Sprzedaży E-commerce

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

    • wsparcie zespołu odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży internetowej na platformie e-shop ncplus oraz w kanale self-care (moje nc+)
    • ścisłą współpracę z zewnętrzną firmą odpowiedzialną za przygotowanie i utrzymanie sklepu internetowego
    • zarządzanie powierzonymi projektami, pilnowanie harmonogramów i terminów
    • udział w akcjach marketingowych adresowanych do potencjalnych klientów
    • inne zadania z zakresu marketingu i e-commerce

    Czego się po Tobie spodziewamy?

    • znajomości mechanizmów sprzedaży w internecie
    • pierwszego doświadczenie zawodowego w sprzedaży e-commerce – będzie to Twój atut :)
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • kreatywności oraz samodzielności w planowaniu i realizacji zadań
    • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • łatwości w funkcjonowaniu w dużej i złożonej organizacji

    Co proponujemy?

    • umowę cywilno-prawną na pierwsze 3 miesiące z możliwością kontynuacji zatrudnienia na umowę o pracę
    • wynagrodzenie podstawowe wzrastające wraz z nabywanymi doświadczeniem i umiejętnościami
    • rozwój i pracę pełną wyzwań przy projektach e-commerce nc+
    • nowe, cenne i unikalne doświadczenie zawodowe
    • kulturę organizacyjną oparta na współpracy i koleżeństwie
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
    • owocowe czwartki

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.