Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Sprzedaży i Doradztwa Energetycznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Veolia Energia Warszawa

    W Veolii wierzymy, że tylko dzięki doświadczeniu, można naprawdę być ekspertem w swojej dziedzinie. Dlatego też, studentom uczelni wyższych proponujemy podjęcie pracy w Veolia Energia Warszawa na stanowisku:
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA NA STANOWISKU:

    • Wsparcie zespołu sprzedaży i doradztwa energetycznego
    • Weryfikacja danych technicznych dla usług efektywności energetycznej
    • Zdobywanie wiedzy i doświadczenia w zakresie auditingu energetycznego, efektywności energetycznej oraz umiejętne wykorzystywanie jej w praktyce.
    • Obsługa wewnętrznego obiegu dokumentów, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy.
    • Opracowywanie analiz techniczno-ekonomicznych w zakresie usług okołociepłowniczych  i optymalizacji zużycia energii cieplnej.
    • Wykonywanie audytów energetycznych i audytów efektywności energetycznej
    • Prowadzenie rozliczeń pozyskanych białych certyfikatów z Klientami Spółki.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe ( w trakcie studiów); (preferowane kierunki techniczne w zakresie inżynierii środowiska, ochrony środowiska, energetyki auditingu energetycznego).
    • Podstawowa znajomość ustaw: Prawo Energetyczne i Efektywności Energetycznej.
    • Podstawowa znajomość zasad regulujących rynek białych certyfikatów w PL.
    • Znajomość zagadnień technicznych (ciepłownictwo, ogrzewnictwo, chłodnictwo).
    • Umiejętność samodzielnego efektywnego działania.
    • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji z innymi
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Znajomość języka angielskiego / francuskiego - mile widziana.

    OFERUJEMY

    • Dobre warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

    Jeśli ta oferta jest dla Ciebie,  kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV
    bottom