Oferta pracy

Stażysta w Dziale Sprzedaży Volkswagen

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz sprzedaży i raportów

  • Wsparcie w procesie realizacji zamówień

  • Analizowanie akcji sprzedażowych i ich rozliczeń

  • Komunikacja z siecią dealerską

  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych

  • Wsparcie w codziennej pracy zespołu

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem studiów magisterskich/ inżynierskich lub świeżym absolwentem (do 1 roku po ukończeniu studiów)

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (min. B2)

  • W sposób średniozaawansowany korzystasz z narzędzi MS Excel

  • Posiadasz ciekawe doświadczenia zdobyte podczas pracy, staży, praktyk lub wolontariatów

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • Cechuje Cię komunikatywność, proaktywność, entuzjazm i pasja

  • Jesteś gotowy rozpocząć pracę na pełen etat

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 18 miesięcy

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy