Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale Sprzedaży

Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert dla Klientów.
  • Wsparcie zespołu handlowego w pracach administracyjnych i operacyjnych.

Nasze wymagania

  • Aktualny status studenta na kierunku ekonomia, finanse lub pokrewnym.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o Umowę Zlecenie.
  • Elastyczne godziny pracy, dopasujemy grafik do Twojego planu zajęć na uczelni.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku międzynarodowym.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Staż w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

Co Cię wyróżnia?

  • Skrupulatność, dokładność oraz terminowość.
  • Odpowiedzialność i samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Otwartość na zmiany i dynamikę pracy.

Stażysta w Dziale Sprzedaży, Warszawa