Oferta pracy

Stażysta w dziale Sterowania Jakością

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.O firmie

4 945 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Warszawska 349

Poznań

Volkswagen Poznań to nowoczesna fabryka. Od 25 lat produkujemy dla koncernu Volkswagen AG - światowego lidera w branży motoryzacyjnej - aż 240 000 samochodów użytkowych i ponad 4,5 miliona komponentów rocznie! Słyszałeś, że każdy Caddy na świecie wyjechał od nas? A czy wiesz, że tutaj liczysz się przede wszystkim Ty? Chcemy, aby każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska czuł, że znajdzie coś dla siebie i że firma dba o jego potrzeby.

Czego oczekuję?

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane elektryczne/elektroniczne, budowa maszyn lub pokrewne)
  • Znajomości języków obcych - angielski i niemiecki na poziomie B1
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomości narzędzi jakościowych - mile widziane
  • Uprawnień SEP - mile widziane
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Inicjatywy własnej

Dział Zapewnienia Jakości określa kryteria jakościowe naszych aut, ale również samodzielnie poszukuje dostawców poszczególnych komponentów. Czuwa nad najwyższą jakością produktów.

Twoje zadania:
  • Zbieranie danych, analiza błędów i reklamacji występujących na rynku w obszarze elektryka / elektronika pojazdu
  • Udział w opracowywaniu środków zaradczych przy rozwiązywania problemów technicznych
  • Przeprowadzanie analiz zgłoszonych reklamacji
  • Śledzenie oraz raportowanie zgłaszanych reklamacji
  • Udział w spotkaniach i gremiach dotyczących analizy reklamacji
  • Współpraca i wymiana Informacji z innymi zakładami VW
  • Wsparcie administracyjne działu

Twoje korzyści:

  • Najnowsze technologie
  • Rozbudowane wynagrodzenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe
  • Praca w jednym z największych koncernów motoryzacyjnych świata
  • Zatrudnienie na stanowisku Stażysty, w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • Umowa na czas określony do 24 miesięcy
  • Dostęp do Centrum Rehabilitacyjno - Sportowego i Siłowni na terenie zakładu pracy
  • System szkoleń dostosowany do kompetencji pracowników
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Specjaliści dbający o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników

Brzmi dobrze? To już wiesz, kto powinien się do nas zgłosić!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy