Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w Dziale Systemów Zarządzania i Służby BHP

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu w codziennej pracy;

  • aktualizacja rejestrów i baz danych z zakresu BHP, ochrony środowiska i jakości

  • analiza danych i ich wizualizacja;

  • udział w przeglądach BHP oraz w analizie i ocenie ryzyka zawodowego;

  • udział w projektach z zakresu kształtowania kultury BHP w przedsiębiorstwie

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność min 3 dni w tygodniu, w zależności od Twoich możliwości;

  • mile widziany student lub absolwent kierunków związanych z BHP i ochroną środowiska lub pokrewnych;

  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point) w stopniu średniozaawansowanym

  • wysoko rozwinięte umiejętności miękkie takie jak komunikatywność, dokładność, samodyscyplina oraz otwartość na współpracę z innymi;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres minimum 3 miesięcy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Realizację samodzielnych zadań

  • Realną możliwość rozwoju (wielu z naszych obecnych pracowników zaczynało od stażu)

  • Fajną atmosferę, miły zespół i dobrą kawę!

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Główna siedziba firmy znajduje się w Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 31 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. Oddział w Polsce znajduje się w Plewiskach pod Poznaniem.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o jest częścią grupy Coesia. COESIA to Grupa o zasięgu globalnym zrzeszająca światowe firmy z sektora innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i opakowań. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii we Włoszech. Wyłącznym akcjonariuszem Grupy jest Isabella Seràgnoli.

Przedsiębiorstwa należące do Grupy Coesia są liderami w sektorach:

• Maszyn automatycznych i materiałów opakowaniowych

• Rozwiązań dla procesów przemysłowych

• Mechanizmów precyzyjnych

Klienci grupy Coesia to wiodące firmy między innymi z branży farmaceutycznej, lotniczej, rajdów samochodowych i motoryzacji, produktów konsumpcyjnych, wyrobów tytoniowych oraz elektroniki.

Przewiń do profilu firmy