Stażysta w dziale technicznym (Application Engineer)

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o. (Gliwice)

  • Bojkowska 59B, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ważna jeszcze 8 dni
    do: 26 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Bojkowska 59B

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie inżynierów w codziennej pracy podczas projektowania amortyzatorów samochodowych / układów hydraulicznych dla najlepszych producentów samochodów na świecie

  • Automatyzacja narzędzi inżynierskich (software) dostępnych w Tenneco

  • Wsparcie analiz inspekcji amortyzatorów po testach na samochodach

Nasze wymagania

  • Status studenta ostatniego roku (kierunek techniczny),

  • Znajomość min jednego języka programowania (VBA,C,C++, C#, Python)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość MS Office

  • Zainteresowania techniką / motoryzacją

To oferujemy

  • ROZWÓJ – w największym Centrum Inżynieryjnym w Europie

  • MOŻLIWOŚĆ – realizowania własnych projektów w praktyce

  • WSPARCIE- doświadczonych managerów

  • ELASTYCZNOŚĆ- godzinowa, możliwość skróconego etatu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne