Oferta pracy

Stażysta w Dziale Technologicznym

ZF GroupO firmie

  • Częstochowa

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Praktykant/Stażysta

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowaniu i przeprowadzaniu produkcji części testowych;
  • Przygotowywanie instrukcji pracy i instrukcji kontrolnych;
  • Udział w sporządzaniu FMEA;
  • Wprowadzanie zmian technologicznych dla produktów seryjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość programu AutoCad;
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na okres 12 miesięcy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Kontakt z techniką na światowym poziomie;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy