Logo Pracuj.pl

Stażysta w Dziale Technologii PCC

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5

Nowy Tomyśl

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza danych produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów produkcyjnych
  • Udział w projekcie poka-yoke i SPA (Single-Process-Automation)
  • Będziesz miał okazję poznać jak funkcjonuje proces cyklu życia produktu – począwszy od momentu wytworzenia pierwszych wzorów aż do wdrożenia produktu do produkcji seryjnej
  • Będziesz pracował u boku technologów i specjalistów ds. rozwoju produktu
  • Nauczysz się obsługi systemu SAP i dzięki pracy z dokumentacją technologiczną podszkolisz wiedzę z rysunku technicznego

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (poziom średniozaawansowany)
  • Mile widziana osoba z wykształceniem technicznym
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Nastawienie na pracę w zespole, komunikatywność
  • Mile widziana znajomość Lean

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie

4

Informacje zwrotne

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”

Dział technologii odpowiada za tworzenie, monitoring i dostosowanie procesów technologicznych. Technologia tworzy dane podstawowe, które mają wpływ na końcowe koszty wytworzenia, optymalizuje procesy produkcyjne, uczestniczy w projektach oraz dba o jakość procesów oraz produktów.

Stażysta w Dziale Technologii PCC, Celna 5, Nowy Tomyśl