Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w dziale Treasury

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Delphi Technologies poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    Lokalizacja: Kraków

    Główne obowiązki:

    • Zarządzanie procesem faktoringu, w tym:
    • przygotowywanie dokumentów przekazów pieniężnych
    • kalkulacja transferu przelewów bezpośrednich
    • wyjaśnianie rozbieżności
    • aktualizacja trackerów
    • Sprawdzanie zgodności księgowań ze schematem księgowania
    • Uzgadnianie kont faktoringowych
    • Bezpośrednia współpraca z działem finansów

    Wymagania:

    • Status studenta – kierunek z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii
    • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
    • Umiejętność szybkiego przetwarzania danych i silna orientacja na detale
    • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
    • Dostępność w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w uznanej na świecie firmie w strukturze GBS
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami