Oferta pracy

Stażysta w dziale Utrzymania Ruchu

JOHNSON MATTHEY BATTERY SYSTEMS sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 36

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w czynnościach mających na celu szybkie i skuteczne usunięcie zgłoszonych awarii

  • Uczestnictwo w przeglądach technicznych (prewencyjnych)

  • Wykonywanie zadań zleconych w zakresie bieżącego utrzymania maszyn oraz instalacji

  • Udział w bieżących projektach i wsparcie działu Utrzymania Ruchu

  • Analiza danych oraz przygotowywanie dokumentacji na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i komunikowaniu się z innymi

  • Chęć do pracy i rozwoju zawodowego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie w firmie o najwyższych standardach etycznych i normach bezpieczeństwa

  • Pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze i w nowoczesnym środowisku pracy

  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia pod kierunkiem doświadczonych inżynierów

  • Uczestnictwo w ciekawych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszej technologii

  • Owocowe środy

  • Bezpłatny parking

  • Możliwość zatrudnienia w strukturach firmy po zakończeniu stażu

Johnson Matthey Battery Systems w Gliwicach jest jednym z największych dostawców baterii litowo-jonowych w Europie. Przetwarza 80 milionów ogniw baterii rocznie, dostarcza cztery miliony baterii na rynek światowy. Sprzedajemy nasze produkty klientom z sektora elektronarzędzi, e-rowerów oraz małych skuterów. Specjalizujemy się również w rozwiązaniach mobilnych, umożliwiających firmom pracę poza siecią elektryczną, bez kabla zasilającego.

W naszym zakładzie produkcyjnym w Gliwicach aktywnie poszukujemy Stażysty w Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny m. in. za pomoc utrzymaniu wydajności maszyn i urządzeń, utrzymaniu budynku i infrastruktury w należytym stanie oraz do przygotowywania dokumentacji na potrzeby działu.

Przewiń do profilu firmy