Oferta pracy

Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu

MIELE TECHNIKA SP Z O OO firmie

  • Łódź (okolice), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

W związku z rozwojem fabryki Miele w Ksawerowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie standardów przechowywania części zamiennych
  • Tworzenie bazy części zamiennych (SAP + excel)
  • Tworzenie instrukcji przeglądowych dla operatorów i UR
  • Tworzenie ewidencji maszyn i urządzeń UR
  • Tworzenie formularzy audytowych w UR
  • Tworzenie prostych aplikacji na urządzenia mobilne
  • Wdrażanie nowoczesnych systemów diagnostyki maszyn i urządzeń
  • Wsparcie w czynnościach magazynowych i zakupowych
  • Wsparcie przy raportowaniu wskaźników działu UR
  • Rozwijanie standardów 6S
  • Koordynowanie tematów dokumentacji technicznej – kompletowanie, aktualizowanie

Kluczowe wymagania:

  • status studenta lub absolwenta studiów technicznych
  • praktyczna znajomość środowiska MS Office
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z TPM, utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń, metodami rozwiązywania problemów
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, dokładność i skrupulatność w działaniu,
  • analityczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się oraz skuteczne poszukiwania rozwiązań
  • umiejętność pracy w zespole i łatwy kontakt z innymi osobami
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dostępność minimum 30 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwości poznania tematów związanych z: TPM, utrzymaniem ruchu, rozwiązywaniem problemów technicznych, prowadzeniem projektów usprawnieniowych, dokumentowaniem działań w środowisku produkcyjnym
  • otwartość na dzielenie się wiedzą i wzajemny rozwój umiejętności
  • samodzielność w przydzielonych zadaniach
  • współtworzenie standardów na najwyższym poziomie zgodnie z World Class Manufacturing (WCM)
  • szkolenia SAP, PowerBi, narzędzia diagnostyczne, rozwiązania mobilne, virtual reality
  • elastyczny grafik pracy dostosowany do planu zajęć
  • doskonałą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk „aplikuj”

Place of work: | Type of employment: | Starting date:

Ogłoszenie archiwalne