Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w dziale wsparcia produktu (IT)

wonga.pl Sp. z o.o.O firmie

wonga.pl Sp. z o.o.

Stanisława Żaryna 2B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołów Produkt i DevOps w codziennych operacjach IT

  • Zarządzanie zmianami w systemach produkcyjnych

  • Identyfikacja problemów technologicznych

  • Zarządzanie incydentami IT, procesami Post Mortem, Root Cause Analysis

  • Konfiguracja i rozwój systemów monitoringu (infrastruktury, aplikacji, biznesowego)

  • Wsparcie utrzymania infrastruktury i aplikacji

  • Automatyzacja konfiguracji monitoringów, systemów CI

  • Pisanie dokumentacii technicznej i procedur w obrzarze Infra/IT

Nasze wymagania

  • Szukamy osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z konfiguracją i zarządzaniem procesami i systemami IT w zespole DevOps. Na początek przyda Ci się podstawowa wiedza i doświadczenie zebrane w projektach studenckich, ale najważniejsze są dla nas:

  • Zaangażowanie, chęć do pracy i pasja

  • Chęć uczenia się i otwartość na feedback ze strony przełożonego oraz kolegów i koleżanek

  • Poczucie odpowiedzialności za swój obszar

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów

  • Przywiązanie do szczegółów i wnikliwość

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętności techniczne na poziomie podstawowym (np. zebrane w projektach studenckich): Administrowanie systemów Windows i Linux , Programowanie w dowolnym języku (junior level) (Java, .NET, C++, Ruby, JS I td), zasady OOP, Znajomość SQL, Znajomość infrastruktury (wiesz czym jest load balancer, maszyna virtualna, protokoły sieciowe, DNS, AD?), Znajomość GITa

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Twoimi dodatkowymi atutami będą: Programowanie w języku skryptowym (powershell, bash, msbuild, rake), Konfiguracja systemów monitoringu (np Grafana, Zabbix, Splunk), Konfiguracja systemów CI (np Jenkins), Minimalne doświadczenie/wiedza z zakresu Docker, AWS

To oferujemy

  • Płatny staż z możliwością przejścia na stałą umowę po trzech miesiącach

  • Elastyczny czas pracy – możesz pracować na pół etatu i łączyć pracę u nas ze studiami!

  • Pakiet socjalny (karta Multisport, Enelmed)

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie i młodym zespole

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • Wygodną lokalizację miejsca pracy w centrum miasta przy Polach Mokotowskich

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Wonga.pl to wielokrotnie nagradzany lider finansów online, specjalizujący się w pożyczkach internetowych. Sukces zawdzięcza zespołowi ambitnych ludzi, szybkiej usłudze i precyzyjnemu systemowi oceny ryzyka kredytowego.

W Polsce działamy od 2012 roku. Od momentu powstania Wonga rozwija swoją niepowtarzalną kulturę. Wyróżnia nas:

Otwarta komunikacja: mówimy wprost;

Tolerancja i otwartość: głowy mamy otwarte na inny punkt widzenia;

Sukcesy i porażki – razem świętujemy, razem się smucimy;

Brak rywalizacji między sobą, ale silna rywalizacja z konkurentami na rynku;

Szanujemy się nawzajem i zawsze zakładamy dobrą wolę drugiej osoby;

Możemy być w pracy „sobą”. Nie mamy dress codu, nie wchodzimy w żadne role;

Lubimy spędzać czas ze sobą.

W 2021 roku zdobyliśmy tytuł Super Etycznej Firmy co oznacza, że przez trzy lata z rzędu zdobywaliśmy nagrody Etycznej Firmy w konkursie organizowanym przez Puls Biznesu oraz PWC. Budujemy organizację opartą na zgranym i lubiącym się zespole i spełnionych, zaangażowanych pracownikach. Wszystkich pracowników traktujemy równo, niezależnie od ich pochodzenia, płci, wyznania, orientacji seksualnej czy stanowiska.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz, że ta praca jest dla Ciebie, wyślij swoje CV poprzez przycisk „aplikuj”