Oferta pracy

Stażysta w Dziale Zakupów

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w zadaniach operacyjnych

  • Aktualizację bazy danych dostawców

  • Tworzenie przetargów na szczeblu międzynarodowym

  • Naukę analizy danych, tworzenia raportów i zestawień

  • Współpracę z dostawcami lokalnymi i zagranicznymi

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów ekonomicznych lub logistycznych

  • Jesteś dostępny min. 4 dni w tygodniu

  • Chcesz rozpocząć pracę i zdobyć doświadczenie zawodowe

  • Porozumiewasz się w j. angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Swobodnie poruszasz się w Excelu

  • Jesteś komunikatywny i otwarty na pracę w zespole

  • Potrafisz myśleć analitycznie i w odpowiedzialny sposób podchodzisz do powierzonych Ci zadań

To oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie w przyjaznym, międzynarodowym środowisku

  • Możliwość poznania technik negocjacji

  • Bezpłatny dojazd w Warszawy (odjazd z Ronda Daszyńskiego)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szeroki rozwój umiejętności, współpracę z doświadczonym mentorem

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Szlifowanie języka angielskiego w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy po zakończeniu stażu

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne