Oferta pracy

Stażysta w dziale Zakupów

Imperial Tobacco Polska S.A.

18,50 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Kupców w realizacji procesu zakupów (Procure to Pay) na potrzeby Spółek Imperial Tobacco Group w Polsce w zakresie materiałów i usług produkcyjnych (Direct) i nieprodukcyjnych (Indirect) na podstawie istniejących planów oraz zgłoszonych zapotrzebowań

  • Monitorowanie niezrealizowanych zamówień złożonych przez Kupców

  • Tworzenie zgłoszeń o założenie nowych dostawców oraz ich aktualizacje, a także monitorowanie ich realizacji, dbanie o aktualizację danych w systemie

  • Praca z danymi podstawowymi materiałów (do produkcji, marketingowymi) w systemach SAP oraz QAD

  • Pomoc Kupcom we współpracy z klientem zewnętrznym (dostawcy) oraz wewnętrznym (Fabryki w Radomiu i Jankowicach)

Nasze wymagania

  • Student - dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu lub wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek studiów związany z zakupami, logistyką

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętności komunikacji i współpracy

  • Rzetelność i wykazywanie inicjatywy w działaniu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do wyżywienia