Oferta pracy

Stażysta w Dziale Zakupów

Politan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

  • 3 Maja 30, Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • rekrutacja zdalna

3 Maja 30

Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie pracy Działu Zakupów

  • przygotowanie danych liczbowych w formie arkuszy kalkulacyjnych

  • poszukiwanie informacji na temat produktów i dostawców

  • organizacja i konfekcjonowanie próbek surowców i towarów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w takcie studiów niestacjonarnych

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • płatny staż w Dziale Zakupów pod okiem opiekuna

  • umowa stażowa/absolwencka na okres 3 miesięcy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w gronie profesjonalistów

  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu

  • gwarantujemy pakiet szkoleń adaptacyjnych oraz niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego.

Swoją strategię biznesową opieramy na dwóch filarach: sprzedaży produktów naszych marek, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój naszego przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów. Więcej informacji na www.politan.pl.

Przewiń do profilu firmy