Oferta pracy

Stażysta w Dziale Zarządzania i Zapewnienia Jakości

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o staż / praktyki
  • praktykant / stażysta

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

Chcesz mieć realny wpływ na jakość produktów w największej sieci Modern Convenience w Polsce? Chciałbyś/ Chciałabyś oglądać efekty swojej pracy na półkach 7000 sklepów Żabka? Jeśli tak, tak to nie czekaj - aplikuj!

Jako stażysta będziesz wspierał/a następujące działania w obszarze jakości:

• projektowanie i prowadzenie oceny sensorycznej produktów

• rozwiązywanie zgłaszanych reklamacji

• audyt i kontrola naszych dostawców

• prace biurowo-administracyjne

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność 30 h w tygodniu

  • status studenta/ki (preferowane kierunki: Towaroznawstwo, Technologia Żywności, Zarządzanie Jakością i pokrewne)

  • kreatywność i proaktywna postawa

  • pozytywne podejście do nawiązywania kontaktów

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • 6-miesięczny płatny staż

  • elastyczne godziny stażu

  • możliwość zdobycia doświadczenia i poznania procesów w dużej organizacji

  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia

  • dobre wdrożenie w zadania