Oferta pracy

Stażysta w Dziale Zarządzania Jakością

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32B, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz dla mas kosmetycznych, wyrobów gotowych i surowców zgodnie z metodami badań oraz planami badań

  • Współtworzenie i opracowywanie procedur i instrukcji z zakresu zapewnienia jakości

  • Diagnostyka mikrobiologiczna oraz prowadzenie dokumentacji badań

  • Wykonywanie obliczeń, ocena i monitoring wyników mikrobiologicznych

  • Uczestniczenie w procesie wyjaśniania niezgodności jakościowych

  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji i nadzór nad dokumentacją

  • Wsparcie w zarządzaniu gospodarką odpadową w laboratorium

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (biologiczne, pokrewne) lub w trakcie studiów - ostatni rok

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi aparatury pomiarowej i zasad działania sprzętu laboratoryjnego

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2

  • Zorientowanie na myślenie procesowe, efektywność i rozwiązywanie problemów

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

To oferujemy

  • 2 letni płatny staż (umowa o pracę)

  • Indywidualny plan rozwoju ustalony z Twoim Menedżerem

  • Uszyty na miarę program wdrożeniowy do organizacji

  • Pełne wyzwań zadania oraz udział w ciekawych projektach międzydziałowych

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, multikarnet sportowy i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.

Przewiń do profilu firmy

ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ Z BMP

Od blisko 100 lat w sercu Wielkopolski produkujemy najbardziej rozpoznawalne i lubiane kosmetyki, które trafiają do klientów na całym świecie. Być może także do Ciebie. Z dumą i zaangażowaniem rozwijamy naszą firmę i dbamy o jakość naszych produktów, m.in. tych najbardziej znanych - kremów NIVEA. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Beiersdorf.

Aby kontynuować nasz dynamiczny rozwój na polskim rynku poszukujemy ambitnych studentów lub absolwentów, którzy dołączą do jednego z naszych działów i wezmą udział w ciekawych, pełnych wyzwań projektach.