Ta oferta pracy jest nieaktualna od 364 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Dziale Zarządzania Projektami

  • Tczew, pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 2017-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszeszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentnowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

    Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

    W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    STAŻYSTA W DZIALE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI
    Miejsce pracy: Tczew

    Zakres obowiązków:

    • uczestnictwo w fazie przygotowawczej projektu (ustalenie budżetu, planu realizacji projektu, specyfikacji) oraz jego realizacji
    • aktywne współuczestnictwo w kontaktach z klientem
    • wpółpraca z Project Managerem w realizacji bieżących zadań z zespołem projektowym
    • koordynacja utrzymania założeń budżetu
    • koordynacja pracy członków zespołu projektowego (przygotowywanie/analizy raportów, rozwiązywanie problemów, śledzienie postępów ustalonych działań)
    • wsparcie we wprowadzaniu usprawnień i procesu ciągłego doskonalenia z użyciem narzędzi Lean

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne) lub studenci IV,V roku
    • znajomości zasad planowania i prowadzenia projektu
    • wiedza ekonomicznej z zakresu planowania budżetu oraz kosztorysowania będzie atutem kandydata
    • znajomości języka angielskiego
    • umiejętności organizacyjnych i analitycznego myślenia
    • wiedza z zakresu metodyki Lean będzie atutem
    • dobrej znajomości pakietu MS Office

     Poszukujemy osób, które nastawione są na:

    • intensywną współpracę
    • silne ukierunkowanie na klienta
    • rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
    • wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie
    • nieustanne dążenie do zwycięstwa

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie za praktyki
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
    • zdobycie doświadczenia niezbędnego do samodzielnej pracy
    • rozwój zawodowy, szkolenia
    • dostęp do nowoczenych technologii
    • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:

    0048 58 777 71 71

    Flextronics International Poland Sp. z o.o.
    ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew
    www.flextronics.com

    W temacie maila proszę wpisać - „Stażysta w dziale zarządzania projektami”.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.