Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Stażysta w Dziale Zarządzania Towarami

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica Wronki S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie do Działu Zarządzania Towarami w spółce Amica S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale Zarządzania TowaramiNumer ref.: SZT/10/20

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie prezentacji produktowych we współpracy z Product Managerem;
  • Wsparcie Product Managera w bieżących projektach;
  • Wsparcie Product Managera w procesie rozwoju nowych produktów;
  • Wsparcie w procesie przygotowywania prototypów wyrobów;
  • Bieżąca współpraca z działami R&D, Zakupów, Komunikacji w ramach prowadzonych projektów;
  • Współpraca ze spółkami zagranicznymi oraz kontrahentami Grupy Amica;

Wymagania:

  • Student IV lub V roku zarządzania produktami, zarządzania, handlu i marketingu, ekonomii lub kierunków pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Dobra znajomość programów MS Excel, PowerPoint, Word;

Ogłoszenie archiwalne