Stażysta w ING Lease (Polska) Sp. z o.o. w Zespole Controllingu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: STAŻ/LEASE/11/2018

    ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

    Twoje zadania:

    • Wsparcie obszaru na styku Controlling/Sprzedaż – prezentacje, analizy portfela, przygotowywanie i rozwój raportów sprzedażowych
    • Rozliczanie KPI biznesowych
    • Udział w przygotowaniu innych cyklicznych raportów i analiz
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
    • Udział w procesie planowania finansowego
    • Analizy ad-hoc

    Nasze oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość programu Excel (warunek konieczny)
    • Bardzo dobra znajomość programu Power Point
    • Bardzo wysoki poziom umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
    Oferujemy Ci:
    Umowę zlecenie na okres
    od 2 do 9 miesięcy
    Pracę w nowoczesnej
    firmie technologicznej
    Konkurencyjne
    wynagrodzenie
    Certyfikat
    Stażu z Lwem
    Cele rozwojowe
    i wsparcie mentora
    Elastyczne
    godziny pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.