Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Laboratorium Mikrobiologicznym

  • Świdnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Świdnica
    Nr ref. Lab/2019

    Oczekiwania:

    • student IV lub V roku studiów (preferowane kierunki: Mikrobiologia, Analityka Medyczna, Biotechnologia, Biologia);
    • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań;
    • doświadczenie w pracy w Laboratorium będzie dodatkowym atutem;

    Zadania:

    • wykonywanie badań czystości mikrobiologicznej surowców oraz gotowych produktów kosmetycznych i wyrobów medycznych;
    • pobieranie prób do badań;
    • interpretacja uzyskanych wyników;
    • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
    • umowa zlecenie od marca do września 2019;
    • firmową stołówka z dofinansowaniem pracodawcy;
    • paczki z firmowymi produktami;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (z podaniem nr ref.)
    roku na adres:

    Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o. o.
    Al. Colgate 2, 58-100 Świdnica

    lub

     klikając przycisk "Aplikuj" pod ogłoszeniem
    (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie numeru referencyjnego).

    Prosimy o dopisanie w liście motywacyjnym następującej klauzuli

    „Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że administratorem danych osobowych jest Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą w Świdnicy, Al.Colgate 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przeprowadzeniem postępowania rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia zgody Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane również w celach przyszłych rekrutacji. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Skorzystanie z w/w praw może nastąpić poprzez złożenie odpowiedniego wniosku na adres e-mail: [email protected] Osobom udostępniającym dane osobowe przysługuje prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w celu ochrony danych w przypadku, gdy jego dane osobowe są przetwarzane w sposób sprzeczny z prawem. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych przez okres niniejszej rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, do czasu skorzystania z prawa do bycia zapomnianym. Administrator Danych Osobowych nie stosuje zautomatyzowanego systemu podejmowania decyzji, w tym profilowania.

    Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Pani/Pana CV pozostało w bazie danych Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o., z siedzibą w Świdnicy, Al. Colgate 2, w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

    „Wyrażam zgodę Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp.z o.o., z siedzibą w Świdnicy,
    Al. Colgate 2 na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych mojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”