Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Laboratorium

  • Mszczonów, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 2019-05-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Mszczonów, Warszawa (okolice)

    DSM to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. Produkujemy mieszanki witaminowe i mineralne dodawane do żywności (Niepruszewo) i pasz (Mszczonów). Realizujemy misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń! Wierzymy, że to co robimy ma sens!

    ZADANIA:
    • Wykonywanie m.in.: badania witamin, minerałów/analizy surowców/wyprodukowanych premiksów z zachowaniem zatwierdzonych metod
    • Zarządzanie danymi dotyczącymi jakości generując Certyfikaty Analizy (CoA)
    • Wsparcie w procesie tworzenia dokumentów dotyczących jakości

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego chemicznego (lub ostatnie lata studiów),
    • Umiejętność obsługi: HPLC, spektrometru plazmowego ICP-OES lub NIR
    • Dobrej znajomości języka angielskiego
    • Znajomości metod analitycznych, znajomości przepisów w zakresie ISO 9001
    OFERUJEMY:
    • Udział w stażu to świetna okazja, aby dowiedzieć się jak działa zakład produkcyjny o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa
    • Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów i udział w ciekawych projektach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (3000 zł brutto / miesięcznie)
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne