Stażysta w obszarach Planowania, Jakości i Doskonalenia, Inżynieryjnym, Łańcucha Dostaw

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Zespołu Planowania Produkcji
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca ze wszystkimi obszarami firmy produkcyjnej
  • Aktywne uczestnictwo w projektach
  • przygotowanie modeli 3D (możliwość przyuczenia)
  • przygotowanie layoutów 2D (możliwość przyuczenia)
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • Kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów w oparciu o zdefiniowane standardy
  • Analiza danych w ramach przygotowanych wcześniej raportów oraz dokumentacji (z wykorzystaniem pakietu Office)
  • Wsparcie inżynierów w zadaniach projektowych
  • Rozwiązywanie bieżących wątpliwości na produkcji w oparciu o dokumentację
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w zespole ekspertów
  • Pomoc przy składaniu zapytań ofertowych oraz zamówień do dostawców, tworzenie i przyjmowanie zamówień w systemie ERP
  • Współpraca z dostawcami
  • Stała współpraca z magazynem w obrębie przyjęć towarów i ich ewentualnych braków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- w trakcie studiów (mile widziane w obszarze logistyki lub planowania produkcji)
  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Pro aktywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów (na stażu karta sportowa)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy

Stażysta w obszarach Planowania, Jakości i Doskonalenia, Inżynieryjnym, Łańcucha Dostaw, Poznań