Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Stażysta w obszarach Planowania, Jakości i Doskonalenia, Inżynieryjnym, Łańcucha Dostaw

DIMARK MANUFACTURE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Zespołu Planowania Produkcji

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

  • Współpraca ze wszystkimi obszarami firmy produkcyjnej

  • Aktywne uczestnictwo w projektach

  • przygotowanie modeli 3D (możliwość przyuczenia)

  • przygotowanie layoutów 2D (możliwość przyuczenia)

  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produkcyjnej

  • Kontrola jakości surowców, półproduktów i wyrobów w oparciu o zdefiniowane standardy

  • Analiza danych w ramach przygotowanych wcześniej raportów oraz dokumentacji (z wykorzystaniem pakietu Office)

  • Wsparcie inżynierów w zadaniach projektowych

  • Rozwiązywanie bieżących wątpliwości na produkcji w oparciu o dokumentację

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w zespole ekspertów

  • Pomoc przy składaniu zapytań ofertowych oraz zamówień do dostawców, tworzenie i przyjmowanie zamówień w systemie ERP

  • Współpraca z dostawcami

  • Stała współpraca z magazynem w obrębie przyjęć towarów i ich ewentualnych braków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- w trakcie studiów (mile widziane w obszarze logistyki lub planowania produkcji)

  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

  • Posługiwanie się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Pro aktywność i umiejętność pracy zespołowej

  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty na całym świecie

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

  • Możliwość rozwoju w firmie będącej jednym z liderów w swojej branży nastawionej na wzrost organizacji i jej pracowników

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów (na stażu karta sportowa)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy