Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Obszarze Zakupów

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 28.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy:

STAŻYSTÓW W OBSZARZE ZAKUPÓW – PŁATNY STAŻ
Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

Wsparcie w codziennych czynnościach specjalistów ds. zakupów poprzez m.in:

  • kontakt z dostawcami
  • analizowanie statusów dostaw oraz komunikowanie kluczowych zmian
  • współpracę w ramach interdyscyplinarnych zespołów w tematach związanych z dostawami materiału
  • wspieranie oraz inicjowanie działań służących optymalizacji codziennych zadań

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności min. 4 dni w tygodniu
  • czas trwania praktyki min. 3 miesiące

Poszukujemy osób, które:

  • stawiają na swój rozwój oraz lubią wyzwania
  • charakteryzują się pozytywnym nastawieniem
  • podchodzą do powierzonych zadań z pełnym zaangażowaniem

Oferujemy:

  • płatny staż
  • możliwość przedłużenia stażu lub zatrudnienie
  • zdobycie doświadczenia przy niezbędnym wsparciu zespołu na każdym etapie rozwoju
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • współpracę z ekspertami w dziedzinie logistyki
  • możliwość zakwaterowania na okres stażu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:

0048 58 777 71 71

Flextronics International Poland Sp. z o.o.
ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew
www.flextronics.com

W temacie maila proszę wpisać - „STAŻYSTA W OBSZARZE ZAKUPÓW”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się