Stażysta w Programie Zarządzania Produkcją (płatny staż - 4800 brutto / umowa i pracę)

Tarczyński S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zmianą produkcyjną od kilkunastu do kilkudziesięciu osób (po przyuczeniu)

  • udział w optymalizacji i doskonaleniu procesu produkcyjnego

  • zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji

  • odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii produkcyjnej

  • raportowanie realizacji procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • ukończone studia z Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Technologii Żywności, Logistyki i pokrewne

  • wiedza teoretyczna z zakresu Lean Management, 5S, ZZL

  • otwartość na wyzwania i umiejętność adaptacji do często zmieniających się warunków

  • posiadanie pierwszego doświadczenia zawodowego w obszarze produkcji (praktyki, staże)

  • wiązanie przyszłości z pracą w działach produkcyjnych jako osoba zarządzająca personelem

  • akceptacja do pracy w systemie czterobrygadowym

  • gotowość do pracy stacjonarnej w centrali - Ujeździec Mały (35 km od Wrocławia)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - 4800 zł/brutto

  • dodatek finansowy za pracę w systemie 4-brygadowym (50 zł/brutto za sobotę, 90 zł/ brutto za niedzielę)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • prywatna opieka medyczna LuxMed

  • karta MultiSport

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Przewiń do profilu firmy