Logo Pracuj.pl

Stażysta w Wydziale Audytu Wewnętrznego

Toyota Bank Polska S.A.O firmie

Toyota Bank Polska S.A.

Postępu 18

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie audytora wewnętrznego w realizacji zadań audytowych –dokumentowanie procesów biznesowych, spotkań audytowych, testów, kompletowanie dokumentacji audytowej
  • Organizacja spotkań z audytowanym i harmonogramu zadania audytowego
  • Sporządzanie raportów kwartalnych i raportów ad hoc
  • Wsparcie w procesie monitoringu realizacji zaleceń audytu

Nasze wymagania

  • Student 4-5 roku/absolwent na kierunkach: bankowość, finanse, zarządzanie, ekonomia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Oczekiwane umiejętności: zmysł analityczny, dociekliwość, dokładność, terminowość
  • Zainteresowanie rozwojem w zakresie audytu wewnętrznego
  • Praktyka/doświadczenie w instytucji finansowej lub firmie audytorskiej będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność min. 30 godzin tygodniowo

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji znanej z wysokich standardów pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji w wielozadaniowym środowisku pracy
  • Dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (pracowniczy program najmu samochodów, karta sportowa)

Zapraszamy do zespołu Toyota Financial Services, który w Polsce tworzą dwie spółki Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Naszym Pracownikom oferujemy pracę w międzynarodowej, stabilnej i kierującej się wartościami organizacji, w której liczą się praca zespołowa, innowacyjność oraz wysoka jakość usług.

Stażysta w Wydziale Audytu Wewnętrznego, Postępu 18, Mokotów, Warszawa