Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Zespole Administratorów Infrastruktury IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • ul. Postępu 15 Warszawa pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WYBIERZ FIRMĘ,
    KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

    LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

    Dołącz do LINK4, pracodawcy z wyboru, wyróżnionego w 2018 roku odznaką Stażu Wysokiej Jakości, jako:

    (nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)
    Miejsce pracy: Warszawa

    U nas będziesz mógł(a):

    • zdobyć wiedze w obszarze infrastruktury tele-informatycznej: komputery, sieć, telefony
    • zdobyć umiejętność instalowania i konfiguracji oprogramowania IT
    • poznać od kuchni działalność Towarzystwa Ubezpieczeniowego
    • nabyć doświadczenia zawodowego w sektorze finansowym
    • poznać stażystów z innych obszarów i wymienić się doświadczeniami

    Twoje Obowiązki:

    będą polegały na wsparciu naszego Zespołu w:

    • udziale w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów użytkowników firmy
    • pomocy w opiece nad sprzętem serwerowym
    • wspieraniu użytkowników firmy w obszarze infrastruktury IT ( systemy operacyjne, wirtualizacja, sieć, uprawnienia GPO, AD)

    top

    W zamian oferujemy:

    • współpracę na uczciwych warunkach: za każdą przepracowaną godzinę otrzymasz wynagrodzenie
    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie do końca września 2019 r. z wynagrodzeniem 2500 zł brutto
    • po ukończonym stażu zaświadczenie i referencje
    • dużą dawkę wiedzy merytorycznej oraz doświadczenia

    Jeśli:

    • jesteś studentem minimum na 3 roku studiów lub absolwentem,
    • posiadasz podstawową wiedzę na temat systemów Windows Server/Linux,
    • interesują Cię aktualne trendy w IT,
    • zawsze angażujesz się w to co robisz,
    • jesteś osobą komunikatywną i chętnie uczysz się nowych rzeczy

    Zapraszamy do aplikowania. Przekonaj się, że z nami warto rozwinąć skrzydła.

    ZOBACZ NASZ FILM!