Oferta pracy

Stażysta w Zespole Cyberryzyka

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • wspierać nadzór i kontrolę procesu zarządzania cyberbezpieczeństwem Grupy Santander Bank Polska SA,

  • uczestniczyć w procesach cyberryzyka i ryzyka operacyjnego,

  • przygotowywać materiały i prezentacje na spotkania oraz komitety,

  • organizować spotkania i telekonferencje oraz sporządzać notatki i arkusze akcji,

  • wspierać w bieżącej pracy zespołu w szczególności w zakresie obsługi, priorytetyzacji i podziału wpływających zgłoszeń.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem ostatnich lat studiów technologicznych IT / Cybersecurity

  • interesujesz się tematyką IT/ Cybersecurity/ Cyberrisk,

  • jesteś dyspozycyjny/-a min 30h/tyg.,

  • komunikujesz się w języku angielskim,

  • potrafisz myśleć analitycznie,

  • charakteryzujesz się samodzielnością i dokładnością jednocześnie potrafisz pracować w zespole,

  • jesteś zaangażowany/-a, chętnie się uczysz i masz entuzjastyczne podejście do nowych zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką,

  • doświadczenie w jednym z największych banków w Polsce,

  • wsparcie opiekuna stażu przez cały okres zatrudnienia,

  • codzienną współpracę z ekspertami – możliwość zdobywania nowych kompetencji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników