Oferta pracy

Stażysta w zespole Employer Brandingu

PwC Service Delivery Center

  • Chorzowska 152, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chorzowska 152

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prezentacji oraz wsparcie komunikacji ze studentami,

  • Przygotowywanie badań ankietowych oraz analizę wyników,

  • Logistykę wybranych działań employer brandingowych wewnętrznych oraz zewnętrznych, w tym dystrybucja materiałów wizerunkowych,

  • Wsparcie w organizacji warsztatów, szkoleń, konkursów dla studentów oraz absolwentów realizowanych zarówno w formie stacjonarnej i online,

  • Aktualizację ofert pracy i informacji o pracodawcy na stronach Biur Karier,

  • Promocję firmy, ofert pracy oraz staży w kanałach social media,

  • Wyszukiwanie informacji na potrzeby realizowanych projektów,

  • Wsparcie administracyjne bieżących działań Employer Brandingowych.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie obszarem employer brandingu/marketingu rekrutacyjnego/HR,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie i zarządzania priorytetami,

  • Dokładność, sumienność i umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Dyspozycyjność minimum 32 godziny w tygodniu,

  • Działalność w kołach naukowych/organizacjach studenckich oraz wcześniejsze, doświadczenia w obszarze Employer Brandingu będa dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pięciomiesięczny płatny staż w oparciu o umowę zlecenia,

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program Care & Wellness, w tym dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, karta MultiSport,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy w pełni stacjonarnej),

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zespół Central Functions świadczy kompleksowe usługi dla pracowników PwC Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Zadania wykonywane przez zespół związane są z obszarami takimi jak: HR, Marketing i Komunikacja, Administracja, Zarządzanie ryzykiem, Finanse wewnętrzne, Automatyzacja i Usprawnienia oraz IT.

Przewiń do profilu firmy