Stażysta w Zespole Help Desk

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Unum Życie Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Atrium 1

Warszawa

Stażysta w Zespole Help DeskNumer ref.: SHD/03/2020

Zakres obowiązków:

  • Obsługa stanowisk pracy w zakresie tworzenia stanowisk, instalacja komputerów, bieżące rozwiązywanie problemów,
  • Przygotowywanie i aktualizacja sprzętu komputerowego dla pracowników firmy,
  • Wykonywanie prac administracyjno - biurowych w Dziale IT,
  • Bieżące wsparcie użytkowników centrali oraz działu.

Wymagania:

  • Student/-ka (lub absolwent) kierunków informatycznych, finansowych, administracyjnych i pokrewnych,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę,
  • Dyspozycyjność (ok. 35-40h tygodniowo),
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • SYSTEM KAFETERYJNY
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
  • BIURO W CENTRUM MIASTA
  • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • DOFINANSOWANIE WAKACJI
Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 11.04.2020 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy