Oferta pracy

Stażysta w Zespole Konfiguracji i Aplikacji

Apator Elkomtech SAO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta

Apator Elkomtech S.A. jest firmą produkcyjną, zajmującą się tworzeniem oprogramowania oraz wytwarzaniem urządzeń przeznaczonych do nadzoru przesyłu energii elektrycznej. Firma dostarcza urządzenia telemechaniki i automatyki stacyjnej, systemy nadzoru pracy stacji elektroenergetycznej, systemy zdalnego nadzoru i sterowania siecią elektroenergetyczną oraz jej zarządzania.

Toruński oddział Apator Elkomtech S.A. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów automatyki napędowej, układów rozdzielczo-sterowniczych oraz ich wdrażaniu w przemyśle, a także w zasilaniu i rozdziale energii.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Analiza dokumentacji projektowej.
  • Wsparcie w tworzeniu konfiguracji  dla urządzeń telemechaniki i automatyki zabezpieczeniowej.
  • Współpraca z innymi działami firmy w procesie wdrażania przygotowanych rozwiązań i serwisowania urządzeń na obiekcie.
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami wykonawczymi w procesie rozruchu i eksploatacji urządzeń.
  • Udział w konsultacjach dotyczących proponowanych rozwiązań i wstępnych kosztorysów.

Wymagania:

  • Wiedza na temat elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej EAZ i systemów telemechaniki,
  • Znajomość funkcjonowania sieci elektroenergetycznych,
  • Mile widziana wiedza z zakresu automatyki i programowania,
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów – automatyka, elektrotechnika, energetyka.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Elastyczny grafik pracy,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
miejsce pracy: Łódź

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy