Stażysta w Zespole Księgowości Inwestycyjnej

Generali O firmie

Generali

Marynarska Point I

Warszawa

Twoje zadania

  • Codzienna wycena ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych w systemie CAM Efos i Excel
  • Prowadzenie rejestru aktywów inwestycyjnych (instrumentów finansowych)
  • Przygotowywanie danych do wyceny
  • Weryfikacja transakcji
  • Uzgodnienie wyceny z depozytariuszem
  • Przygotowanie bieżących raportów oraz informacji do audytu

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomia, finanse i rachunkowość lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze finansów/ księgowości/ rynków kapitałowych
  • Podstawowa znajomość zasad wyceny i ewidencji instrumentów finansowych
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości
  • Zainteresowanie rynkiem kapitałowym i chęć rozwoju w tym obszarze
  • Biegła znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dostępność od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym

Twoje korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo lub umowę zlecenie do końca roku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy