Oferta pracy

Stażysta w Zespole PR

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Administracja kluczowymi narzędziami PR: park prasowy, media portal i newslettery

  • Kontakty z mediami, agencją PR, agencją monitorującą media

  • Współpraca przy organizacji eventów

  • Udział w przetargach i procesach zakupowych

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem studiów magisterskich lub świeżym absolwentem (max 1 rok od ukończenia studiów)

  • Posiadasz ciekawe doświadczenie zdobyte podczas pracy, staży, praktyk lub wolontariatów

  • Jesteś dyspozycyjny na pełen etat

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację biznesową, min. B2

  • Posiadasz „lekkie pióro”

  • Posługujesz się pakietem MS Office na poziomie zaawansowanym

  • Jesteś zorientowany na cele i klienta

  • Cechuje Cię dokładność

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 18 miesięcy, w pełnym wymiarze godzin

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • leasing samochodowy dla pracowników

Jesteśmy częścią Volkswagen Group Polska.

Jesteśmy zespołem. Jesteśmy Seat. Żyjemy, jak chcemy. Sięgamy po więcej.

Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Przewiń do profilu firmy