Oferta pracy

Stażysta w zespole Rekrutacji i Employer Brandingu

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Adama Branickiego 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent

Asseco Poland S.A.

Adama Branickiego 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspierać realizację procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, wywiady z kandydatami, research kandydatów w kanałach SM),

  • zbierać i analizować feedback kandydatów i nowych pracowników z procesu rekrutacji i onboardingu,

  • brać udział w projektach z obszaru employer brandingu (organizacja meetupów technologicznych, publikacja treści na blogu, tworzenie kampanii rekrutacyjnych w SM),

  • współprowadzić social media: FB, LI, Instagram (przygotowywanie i publikacja postów, raporty, optymalizacja kanałów)/

  • wspierać działania z obszaru komunikacji wewnętrznej (tworzenie i publikacja artykułów w wewnętrznych kanałach, wsparcie kampanii informacyjnych, organizacja konkursów dla pracowników i innych inicjatyw wewnętrznych),

Nasze wymagania

  • jesteś studentem/studentką i interesuje Ciebie praca w zespole HR,

  • posiadasz inicjatywę i energię w działaniu,

  • łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty, w tym lubisz te on-line,

  • szybko się uczysz i jesteś nastawiony/a na rozwój,

  • interesują Ciebie social media i masz łatwość tworzenia treści,

  • posiadasz praktyczną znajomość pakietu MS Office (szczególnie: power point i excel),

  • masz już pierwsze doświadczenia w rekrutacji (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy (praca zdalna),

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze rekrutacji i EB w dużej organizacji, największej firmie IT w Polsce,

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów,

  • pracę w zespole specjalistów, pasjonatów HR w IT,

  • elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Zdalne spotkanie

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy