Oferta pracy

Stażysta w Zespole Service Desk

Volkswagen Group PolskaO firmie

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Poszukujemy kandydatów do Działu

IT na stanowisko:

STAŻYSTY W ZESPOLE
SERVICE DESK

/zadania/

  • Obsługa zgłoszeń Help Desk
  • Obsługa systemu wydawania i zwrotu narzędzi IT
  • Wsparcie dla systemów MS Office, MS Windows
  • Wsparcie techniczne użytkowników w zakresie środowiska pracy
  • Uczestniczenie w projektach IT

/oczekiwania/

  • Jesteś studentem studiów informatycznych magisterskich lub świeżym absolwentem (do 2 lat od ukończenia studiów)
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (min. B2)
  • Posiadasz ciekawe doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte podczas pracy, staży, praktyk lub wolontariatów
  • W sposób zaawansowany korzystasz z narzędzi MS Office oraz znasz podstawy programowania
  • Lubisz i potrafisz pracować w zespole, jesteś komunikatywny oraz nastawiony prokliencko

/korzyści/

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na okres 24 miesięcy

Wynagrodzenie na poziomie 3900 zł brutto miesięcznie

szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników

atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej

bogaty wybór kart benefitowych (Multisport, Ticket Sport & Culture, Ticket Restaurant)

praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji
Jesteśmy Volkswagen Group Polska. Jesteśmy zespołem. Zawsze chcemy więcej.
Działamy razem. Tworzymy reguły gry. I nigdy nie przestajemy. To nas definiuje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy