Ta oferta pracy jest nieaktualna od 246 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Stażysta w Zespole Transmisji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Praktykant/Stażysta
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gdańsk

    Twoje zadania:

    Możliwość zapoznania się oraz wsparcie działań zespołu w zakresie:

    • Planowania i konfiguracji transmisyjnej sieci radioliniowej na powierzonym obszarze;
    • Przygotowywania pozwoleń UKE;
    • Koordynacji i nadzoru instalacji radiolinii w sieci we współpracy z podwykonawcami;
    • Oceny kosztorysów instalacyjnych, weryfikacji dokumentacji powykonawczych;
    • Przygotowywania zapotrzebowania sprzętowego pod instalację radiolinii;
    • Kontroli jakości pracy sieci transmisyjnej;
    • Wyboru lokalizacji i uzgodnienia umowy doprowadzenia łączy ziemnych;
    • Uczestnictwa w projektach związanych z rozbudową i modernizacją sieci.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • Jesteś studentem ostatniego roku studiów o profilu technicznym – preferowane kierunki: telekomunikacja, radiokomunikacja lub pokrewne;
    • Interesujesz się zagadnieniami z zakresu systemów radioliniowych (w tym transmisja radiowa, anteny, projektowanie łączy radioliniowych);
    • Orientujesz się w architekturze sieci mobilnych 2G/3G/LTE;
    • Posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu instalacji i podłączania sprzętu telekomunikacyjnego;
    • Lubisz pracę w zespole;
    • Potrafisz działać pod presją czasu;
    • Potrafisz zorganizować własną pracę oraz grupy podwykonawców;
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B (w przypadku przedłużenia współpracy)

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie:

    • Możliwość zdobycia konkretnego doświadczenia
    • Możliwość przedłużenia współpracy

    top