Oferta pracy

Stażysta w Zespole Wsparcia Logistyki

Żabka Polska

Ryszarda Chomicza 24

Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Zespołu Logistyki w bieżących działaniach operacyjnych

  • Współudział w obsłudze Klienta zewnętrznego i wewnętrznego

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

  • Współudział w weryfikowaniu poprawności przeliczeń inwentaryzacyjnych i korygowanie stanów magazynowych

  • Przygotowywanie raportów i analiz w obszarze logistyki

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność 30 h w tygodniu

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków administracja, ekonomia, logistyka)

  • Podstawowa wiedza z programu Excel

  • Chęć do rozwijania się i zdobywania wiedzy

  • Odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • 6-miesięczny, płatny staż w firmie będącej liderem na rynku detalicznym

  • możliwość poznania procesów i narzędzi stosowanych w Centrach Logistycznych

  • szkolenie wdrożeniowe pod opieką doświadczonego pracownika zespołu

  • elastyczny czas pracy

  • pracę w nieformalnej, przyjaznej atmosferze

  • pracę w organizacji nastawionej na innowacyjne rozwiązania i automatyzację procesów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i systemów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników